вторник, 18 января 2011 г.

Використання оздоровчих технологій у початковій школі ЗОШ №19


В нашій школі використовують оздоровчі  технології, спрямовані на вирішення завдань зміцнення фізичного здоров’я дітей, підвищення потенціалу (ресурсів) здоров’я: фізична підготовка, фізіотерапія, аромотерапія, гімнастика, фітотерапія, музична терапія.
 

При активній допомозі батьків для дітей 
пошили індивідуальні мішечки для солі, які потім використовують на фізхвилинках для формування правильної постави дітей.
За підтримки шкільного лікаря розроблений склад фіточаїв для кожної дитини окремо. Чай заварюють, настоюють  вдома батьки, а діти вживають на другій перерві після сніданку.

Використання мішечків з сіллю допомагає і на уроках при виконанні письмових та усних завдань для підтримки рівної посадки за партою, контролю відстані від очей до аркуша зошита.


Оздоровча технологія проходить апробацію на базі першого класу - керівник Мельник Тетяна Петрівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, вчитель з великим педагогічним досвідом і постійним бажанням удосконалення методичної майстерності. Вся робота проводиться під постійним наглядом шкільного лікаря, якому допомагають дівчатка 10-А класу.

Комментариев нет: