Популярные сообщения

суббота, 10 ноября 2012 г.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика серед учнів 3-4 класів

9 листопада 2012 року в ЗОШ №19 був проведений шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика серед учнів 3-4 класів. Тринадцять школярів показали свій рівень знань з мови. 

           Перший Міжнародний конкурс знавців української мови було проведено 2000 року. За рішенням Ліги українських меценатів, конкурсу присвоїли ім'я Петра Яцика, а його донька Надія стала почесним головою конкурсу.
Петро Яцик (1921-2001) – відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження. З кінця 50-х років минулого століття почав вкладати значні кошти на реалізацію різноманітних наукових і культурних проектів української діаспори.
«Я вірю в те, що спільним зусиллям всі ми зможемо зробити багато добра для нас самих і майбутніх поколінь. Вірю, що ваше покоління сьогоднішніх школярів і студентів у майбутньому збудує і утвердить добробут нашої української держави! Якщо працюватимемо щиро й віддано, з ентузіазмом і усмішкою, світ усміхнеться і до нас!
Бажаю вашим батькам і викладачам терпіння і віри у вас, а вам успіхів у навчанні, і в житті на загал. Щасти вам Боже».                         Петро Яцик, 1997 рік

Комментариев нет: